Міжнародний день поширення обізнаності щодо мінної безпеки.
4 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності
Впродовж багатьох років рятувальники активно розповідали про вибухонебезпечні предмети та їх небезпеку. Демонструючи макети боєприпасів, захисний одяг піротехніків ДСНС намагались довести максимум корисної інформації та головний меседж: “НЕ ЧІПАЙ - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!”.
Ніхто навіть у страшному сні не міг уявити, що буде війна, а після вторгнення ворога на Україну та рашистських обстрілів наших мирних міст з різної зброї на вулицях залишиться значна кількість боєприпасів, різних видів та різних калібрів, які несуть пряму загрозу людям. І зараз отримані раніше знання та дотримання особистої безпеки можуть зберегти найцінніше - людське життя.
Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності. Його мета – підвищити обізнаність про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети для здоров’я та життя людей. Попри численні кампанії з інформування про мінну небезпеку, попереджувальні повідомлення знову і знову надходять звістки про нові жертви. Це є болючим нагадуванням про те, що таких заходів ніколи не буде достатньо. Важко бачити й чути про людей і сім’ї, чиї близькі, особливо діти, втратили життя або здоров’я через цікавість чи ігнорування настанов фахівців. А ті, кому пощастило вижити після нещасного випадку, отримують тяжкі фізичні та нерідко психологічні травми на все життя.
Сьогодні конче потрібно сприяти поширенню інформації серед громадськості з цієї вкрай актуальної теми та нагадувати про те, що дотримання простих правил рятує життя.
Пам'ятка з мінної безпеки!!!
Підготовка проєктів "Безпека понад усе", "Мінна безпека".