Якимівський ліцей
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Червня 2024 р

День партизанської слави

22 вересня в Україні відзначаеться День партизанської слави. Свято встановлено в Україні на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам’яті…» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001

Цей день відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і життя. 6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території. За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу. Лилася кров, нищилися матеріальні й культурні цінності, духовні надбання народу.

Учні нашої школи долучилися до відзначення  цього пам’ятного  дня. Проведено тематичні уроки мужності з 1-11 клас « Подвиги  підпільно-партизанського  руху в роки Другої світової війни». Пройшов конкурс малюнка «Діти світу – за мир!». У шкільній бібліотеці було організовано книжкову виставку з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *