Якимівський ліцей
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Червня 2024 р

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 році. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку. За інформацією ООН, за минулих п'ять років виявлені випадки зараження ВІЛ зменшилось на 20%. Натомість, в Україні цей показник досі високий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

 «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Якимівка. 

 Цього дня відбулися заходи, якими були охоплені всі учні школи, зокрема: перегляд кінофільму «СНІД – небезпечне захворювання»; акція «Здоров’я – це сучасно»; інформаційна хвилина «Скажемо наркоманії - НІ»; вікторина «Що треба знати про СНІД»; конкурс малюнків та плакатів «СНІДу-НІ!»; виховні години та бесіди у 1-11 класах: «СНІД – загроза людству»; «СНІД небезпечна хвороба ХХІ ст..»; «Ми проти СНІДу»; «Ставлення оточуючих до ВІЛ – інфікованих людей»; «Ми за здоровий спосіб життя».

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *